AAR Skřičková — vše pro proktologii

Rychlý dotaz

Jméno a Příjmení
Telefon
E-mail
Zpráva

Sapigen K

  Sapigen KSapigen K

  Luxusní prostředek pro intimní hygienu o obsahu 250 ml.


   •  Sapigen K splňuje potřeby efektivní denní osobní péče a předchází zdravotním problémům intimních partií u mužů a žen.
   • Jeho tenzidy jsou vysoce kompatibilní s pokožkou a dovolují jemné, ale účinné očistění mukózních partií.
   • PH je 5,5; což je kompatibilní s fyziologickými vlastnostmi těchto intimních partií.
   • Sapigen K byl vyroben z přírodních složek a obsahuje extrakty z těchto rostlin: Kapara trnitá, pro své význačné protidráždivé vlastnosti – především při svědění; Aloe Vera, pro své zjemňující účinky; Opuncie, se silným zvláčňujícím a vyživujícím efektem; Pukléřka islandská, užívaná pro své ideální čistící vlastnosti na pokožku intimních partií; Sléz lesní, pro své hladivé uklidňující vlastnosti; Kaštan koňský, pro své protidráždivé a pokožku chránící účinky při lokálních zánětech kůže a mukózy.

  OBSAHUJE I ESENCIÁLNÍ OLEJE:

  Čajovníkový olej je efektivní při prevenci moniliázy a dalších vaginálních infekcí; Eukalyptus s významnými deodoranty a stimulujícími účinky; Mentol kombinující pocit svěžesti a deodorantu.

  NEOBSAHUJE PARABENY.

  DOPORUČENÉ UŽITÍ:

  Přípravek užívejte jednou až dvakrát denně v případě jakýchkoliv problémů v anální oblasti. Myjte se pohybem od genitálií směrem k análnímu otvoru, abyste zabránili fekální kontaminaci mukózních partií. Řádně opláchněte a osušte.

  Další informace

  • Katalogové číslo:A.3100

  Galerie Obrázků

  Zanechat komentář

  Rychlý dotaz

  Rychlý dotaz - responzivní